معاون وزیر راه و شهرسازی : امسال ساخت مترو تهران - پردیس آغاز خواهد شد

جستجو
صفحه اصلی
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹
معاون وزیر راه و شهرسازی : امسال ساخت مترو تهران - پردیس آغاز خواهد شد
معاون وزیر راه و شهرسازی : امسال ساخت مترو تهران - پردیس آغاز خواهد شد

پیام پردیس/ حبیب الله طاهر خانی  در حاشیه بازدید از طرح های در دست احداث مسکن مهر پردیس به خبرنگاران گفت:  مطالعات، امکان سنجی مسیر و نقشههای اجرایی متروی تهران - پردیس به اتمام رسیده است.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور از افتتاحیه بزرگ در مسکن مهر پردیس خبرداد و اظهار داشت: پروژه های مسکن مهر پردیس در فازهای ۱۱، ۵، ۸، ۹ با فعالیت بیش از پیش پیمانکاران در دست اقدام و اجرا است.

طاهرخانی با بیان اینکه واحدهای مسکن مهر با کیفیت خوب ساخته شده  به متقاضیان تحویل داده می شود، افزود: کوتاهی برخی از پیمانکاران در ساخت واحدها مشکلاتی را برای متقاضیان ایجاد کرده اما متقاضیان نگران نباشند، تمامی نواقص واحدها برطرف و واحدها تحویل داده خواهد شد.

وی با اشاره به صحبتهای انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران در مورد ساخته نشدن مسکن اقدام ملی در شهر پردیس، اظهار داشت: مسکن ملی در پرند بار اصلی اقدام ملی را بر دوش خواهد کشید.

معاون وزیر راه و شهر سازی با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن گفت: بیشترین تعداد مسکن ملی استان تهران در پرند ساخته میشود و در پردیس نیز بر اساس طرح جامع قبلی و بر اساس تعداد مصوب شده، تعداد محدودی مسکن ملی ساخته خواهد شد.

طاهرخانی ادامه داد: هیچ الحاقی در قالب مسکن ملی در پردیس نخواهیم داشت و تنها همان تعداد محدود ثبت نام مسکن ملی در این شهر اجرا خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت مسکن ملی در پردیس منتفی نیست و شرکت عمران به تعهد خود درمورد ساخت موارد  محدود ثبت نام شده اقدام خواهد کرد.