بزرگ‌ترین افتتاح مسکن مهر کشور، آبان در پردیس/هدایت: توسعه پردیس روی ریل قرار گرفته است

جستجو
صفحه اصلی
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
بزرگ‌ترین افتتاح مسکن مهر کشور، آبان در پردیس/هدایت: توسعه پردیس روی ریل قرار گرفته است
بزرگ‌ترین افتتاح مسکن مهر کشور، آبان در پردیس/هدایت: توسعه پردیس روی ریل قرار گرفته است

پیام پردیس/مهدی هدایت  با اشاره به بازدید امروز مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران از فازهای مسکن مهر پردیس، اظهار کرد: معاون وزیر راه و شهرسازی ابتدا از پروژه های مشارکتی فاز ۸ (دره بهشت) بازدید کرد.

وی با بیان این که از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان قرارداد مشارکتی امضا شده است، افزود: این رقم بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال جاری به ۲۴۰۰ میلیارد تومان افزایش می یابد.

وی با اشاره به بازدید از پروژه های مسکونی فاز ۸ توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و ابراز رضایت وی از روند این پروژه ها افزود: در ادامه خطوط انتقال فاضلاب فاز ۱۱ به تصفیه خانه شماره ۲ مورد بازدید قرار گرفت که در عمق حدود ۲۰ متری زمین در حال اجراست که به زودی این خط انتقال به تصفیه خانه فاز ۸ متصل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به بازدید از واحدهای طرح ملی مسکن ادامه داد: در پردیس ۳۰۰۰ واحد ثبت نامی طرح ملی مسکن به علاوه ۱۱ هزار واحد که زمین آن به تعاونی ها واگذار شده در دست ساخت است.

هدایت با اشاره به بازگشایی مسیر ارتباطی از فاز ۹ به فاز ۱۱، افزود:  در فاز ۱۱ از زون های ۲ و ۳ بازدید به عمل آمد. در این فاز حدود ۶۶ کیلومتر شبه آب و فاضلاب در فاز ۱۱ داریم که حدود ۹۵ درصد اجرایی شده است.

وی با اشاره به مسیر ارتباطی پدافند غیرعامل از فاز ۵ به فاز ۱۱ بیان کرد: بزرگ ترین حجم عملیات خاکبرداری به حجم حدود ۶۰۰ هزار مترمکعب در این منطقه در حال انجام است.

وی گفت: معاون وزیر راه و شهرسازی بر این نکته تاکید داشت که پروژه های مسکن مهر پردیس با کیفیت در حال ساخت است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس از ۲۱ هزار مسکن مهر این شهر طی آبان ماه امسال به عنوان بزرگ ترین افتتاح پروژه های مسکن مهر کشور خبر داد.