آقای شهردار؛ زیبایی بصری شهری بماند... ساعت را دریابید!

جستجو
صفحه اصلی
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹
آقای شهردار؛ زیبایی بصری شهری بماند... ساعت را دریابید!
آقای شهردار؛ زیبایی بصری شهری بماند... ساعت را دریابید!

پیام پردیس/ شهردار پردیس وعده داده مردم پردیس تا پایان سال، شاهد تغییرات محسوس در نمای بصری شهری خواهند بود و این در حالی است که کوچکترین مسائل بصری همچون ساعت واقع در میدان اصلی شهر سالهاست که به خوابی عمیق فرو رفته و کوچکترین حرکتی برای راه اندازی آن نشده است!

نکته جالب اینکه ساختمان شهرداری درست در حاشیه این میدان و دقیقا مقابل ساعت مذکور قرار دارد و اگر آقای شهردار از پشت پنجره های این ساختمان به بیرون نگاه کند قطعا به این مساله خواهد رسید! بنابراین باید توصیه کرد که شهرداری پیش از رسیدگی به سطح شهر، در ابتدا و در مقابل دیدگان ساختمانش به دنبال رفع ایرادات ظاهری باشد که قطعا به دلیل قرار گرفتن این ساعت در ورودی اصلی شهر، توجه هر مخاطبی به آن جلب میشود.

هر چند به نظر میرسد شهردار پردیس که علاقه زیادی به بازدید میدانی از مشکلات شهر دارد، شاید به زودی خود متوجه خواب عمیق این ساعت میشد. چرا که چندی پیش نیز از معابر آب گرفته شهر بازدید کرد تا آگاه گردد در هنگام بارش نزولات آسمانی چه معابری در سطح شهر دچار آبگرفتگی و مشکل برای شهروندان میشود. البته در این بازدید مسئولان دیگر شهرداری نیز وی را همراهی کردند. اما یک سوال به قوت خود باقی است، آنکه در این روزهای کرونایی که برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا باید از رفت و آمدهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کرد واقعا در شهرداری کمبود نیروی کارشناسی وجود دارد که امکان ارائه گزارشی جامع به شهردار در خصوص وضعیت آب گرفتگی معابر شهر وجود نداشته تا این مقام مسئول و مدیران زیرمجموعه اش به دنبال بازدید میدانی و اطلاع رسانی کامل به همراه عکس و تصویر از این بازدید باشند؟! که در یک عکس منتشر شده در خبر این بازدید میدانی نیز فردی که در حال توضیح شرایط به آقای شهردار است حتی ماسک هم بر صورت ندارد!

به هرحال باید توصیه نمود که شهردار پردیس این روزها، دریافت گزارش میدانی یا کارشناسی را به بازدیدهای اینچنینی ترجیح دهد و اگر قرار است اطلاع رسانی دلسوزانه ای صورت گیرد، به وسعت خبر مذکور، سعی بر اطلاع رسانی در خصوص وجود گوش شنوایی در شهرداری در جهت رفع مشکلات معابر مورد تاکید شهروندان صورت گیرد تا شهروندان بدانند اگر با چنین مشکلاتی مواجه شدند تلفن گویا و یا سایتی برای انتقال گلایه و رفع آن در شهرداری شهرشان وجود دارد!